Başkan Doğan Gazeteciler İle Bir Araya Geldi

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 24 Temmuz Basın Bayramı ve...

  • 0
© Başkan Doğan Gazeteciler İle Bir Araya Geldi

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 24 Temmuz Basın Bayramı ve Sansürün Kaldırılışının 114. yıldönümü dolayısıy

la düzenlenen etkinlikte gazeteciler ile bir araya geldi. Başkan Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak her düşündüğünüzü yazabilmeniz, mesleğinizi özgürce yapabilmeniz için her zaman yanınızdayız. Basın Bayramınız kutlu olsun” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Kırçiçeği Sosyal Tesisi’nde basın mensupları ile bir araya gelerek, 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı. Gerçekleştirilen etkinliğe Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay ile yönetim kurulu üyeleri, YENİMEDYADER Başkanı Serkan Urgancı, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Coşkun ve il genelinde görevlerini sürdüren gazeteciler katıldı.

“SİZLERİN BU İŞE EMEK VE GÖNÜL VERDİĞİNİ BİLİYORUZ”

Gazetecilere görevlerini dürüst ve fedakâr bir şekilde sürdürdükleri için teşekkür eden Başkan Doğan, “24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle siz değerli basın emekçilerimiz ile bir araya geldik. Basının içinde bulunduğu sıkıntıları biliyoruz. Özlük haklarınızdaki sıkıntıları da biliyoruz. Siz basın emekçilerinin sonuna kadar Merkezefendi Belediyesi olarak yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim. Basın ve doğru gazetecilik çok önemli. Sizlerin doğru haberi halka ulaştırmanız, kamuoyuna ilgilendiren konularda gündem yaratmanız ve algı oluşturmanız aslında hepinizin bir sosyal sorumluluğu olduğunu düşünüyorum. Her basın temsilcisini bu sorumluluk ve gayretle çalıştığını görüyor ve düşünüyorum. Görev süremiz boyunca Denizli basınının nihayetinde sağduyulu davrandığını ve hakkaniyeti olduğunu gördük. Düşündüğünüzü yazabilmeniz için her zaman yanınızdayız. Bizler sizlerin bu işe emek ve gönül verdiğini biliyoruz. Programımıza katıldığınız için siz değerli gazetecilere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Benzer Haberler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE