Başkan Örki’den Karşıyaka’ya 2. Pazar Yeri Müjdesi

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Karşıyaka mahallesinde yapılan üstyapı açılış...

  • 0
© Başkan Örki’den Karşıyaka’ya 2. Pazar Yeri Müjdesi

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Karşıyaka mahallesinde yapılan üstyapı açılış töreninde vatandaşlara önemli bir müjd

e verdi. Başkan Örki, “Büyükşehir Belediyemizin izni ile açık pazar yeri yapacağız. Bu pazar yerimizi 1 ay gibi kısa sürede hizmete sunacağız” dedi.

Her mahalleye özgü hizmetleri vatandaşlara götürmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren Pamukkale Belediyesi, Karşıyaka mahallesine ikinci bir pazar yeri kazandırıyor. AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve protokol mensuplarının katılımıyla Karşıyaka Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlenen üstyapı açılış töreninde vatandaşlara seslenen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Her mahallemize olduğu gibi Karşıyaka’ya da gereken hizmetleri getiriyoruz. Büyükşehir Belediyemiz altyapı çalışmalarını bitirir bitirmez biz de Pamukkale Belediyesi olarak üstyapı çalışmasına başlayıp mümkün olan en kısa sürede tamamlayıp hizmete sunduk. Bu mahallemizde geçen Ramazan ayında iftar yemeğinde vatandaşlarımızla bir araya gelmiştik. O zaman kıymetli vatandaşlarımız kapalı pazar yerine gelmekte zorluk çektiklerini bizlere iletti. Muhtarımızla görüşüp, Büyükşehir Belediye Başkanımızın da izni ve desteğiyle TOKİ’lerin hemen altında yeni bir açık pazar yeri yapıyoruz. Çok kısa bir süre belki 1 ay içinde Karşıyaka Açık Pazar Yeri halkımızın hizmetinde olacak. Bu hizmetimiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Benzer Haberler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir