Pazartesi, Haziran 27, 2022
Ana SayfaMERKEZEFENDİ BELEDİYESİBaşkan Şeniz Doğan'dan Babalar Günü mesajı

Başkan Şeniz Doğan’dan Babalar Günü mesajı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Doğan, “Herkesin hayatında zor günlerinde elinden tutan, sıcak bir gülümsemesiyle kalbini ısıtan, sevgi ve güven veren tüm babaların, Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.
Başkan Doğan, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Hayat yolculuğunda çocukları için her zorluğun karşısında dağ gibi duran ilk kahramanımız babalarımızın hakkı ödenemez. Babalarımız, aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, güven ve otorite gibi hayati değerlerin aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir. Yaşı kaç olursa olsun babalarımızın gölgesinden bile cesaret alırız. Babaları sadece Babalar Günü’nde değil, hayatımızın her anında anmalı, onlara sevgi ve saygımızı göstermeliyiz.

Herkesin zor günlerinde elinden tutan ve sıcak bir gülümsemesiyle kalbini ısıtan babalar yüreklerinde taşıdıkları şefkat, merhamet ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgemezler. Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu daimi kılmak için ailemize ve toplumumuza faydalı hizmetler vermenin gayreti içerisindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; insanımızı, ülkemizi, doğayı bütün canlıları seven, nice güzel çocuklar yetiştirebilmek, nice güzel bireyler yetiştirebilmek dileği ile bütün babalarımıza saygılarımı sevgilerimi iletiyorum. Başta şehit babaları olmak üzere tüm babalarımızın, Babalar Günü’nü kutluyor, desteğini ve sevgisini hiçbir zaman evlatlarından esirgemeyen babalara minnetlerimi sunuyorum”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments