Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaMERKEZEFENDİ BELEDİYESİMerkezefendi Belediyesi Nergis Toplantı Ve Düğün Salonu Mayıs’ta hizmete giriyor

Merkezefendi Belediyesi Nergis Toplantı Ve Düğün Salonu Mayıs’ta hizmete giriyor

Merkezefendi Belediyesi ilçe genelindeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yapısal projelerinden biri olan ve sadece Sümer Mahallesi’ne değil bölgeye hitap edecek olan Merkezefendi Belediyesi Nergis Toplantı ve Düğün Salonu Mayıs ayında hizmete girecek.

Toplam inşaat alanı 2 bin 408 metrekareden oluşan Nergis Toplantı ve Düğün Salonu’nda çalışmalarda sona gelindi. Salon bodrum, zemin ve 1.Kat olmak üzere üç kattan oluşuyor. Projede 400 kişilik çok amaçlı salon, yönetim ofisi ile kiraya verilecek dört adet ofis ve otopark bulunuyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Hemşehrilerimize her alanda hizmet vermek için çalışma arkadaşlarımızla birlikte bütün gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışı içinde hemşehrilerimizden gelen talepler doğrultusunda, çiftlerimizin en mutlu günlerini uygun fiyatlarla yaşayacakları Nergis Toplantı ve Düğün Salonumuzu Mayıs ayında hizmete açıyoruz. Bu salonumuzda kaliteli hizmet sunarak ailelerimizin bütçelerine destek olacağız. Hep dediğimiz gibi bu salonumuz sadece Sümer Mahallesi’ne değil bölgemize hitap edecek. Hep birlikte Merkezefendi’de daha güzel projeler, daha güzel salonlar yapacağız” diye konuştu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments