Merkezefendi Belediyesi’nin İftar Sofrası Karaman Mahallesi’nde Kuruldu

Merkezefendi Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısı ile düzenlenen mahalle iftarlarının...

  • 0
© Merkezefendi Belediyesi’nin İftar Sofrası Karaman Mahallesi’nde Kuruldu

Merkezefendi Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısı ile düzenlenen mahalle iftarlarının ikincisi, Karaman Mahallesi’nde veril

di.

Karaman Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleştirilen iftar programına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Ertuğrul Gökce, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan ile Fatih Coşkun, meclis üyeleri, muhtarlar ve Karaman Mahallesi sakinleri katıldı. Binlerce kişinin oruç açtığı iftar programında Başkan Doğan, masaları tek tek gezerek mahalle sakinleriyle sohbet etti.

“RAMAZAN AYININ RUHUNU YAŞATIYORUZ”

Mahalle iftarları ile Ramazan ayının ruhunu yaşattıklarını söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sizlerle bu etkinliklere başlamak,  hele ki böyle güzel bir günde sizlerle birlikte olmak çalışma arkadaşlarım ve benim için büyük bir mutluluk ve onur verici. Ramazan ayının ülkemize sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirsin. Ramazan ayında mahalle iftarlarımız sizlerle birlikte devam ediyor. Bu dostluğu, Ramazan ayının o birleştirici ruhunu mahallelerimizde yaşatmaya çalışıyoruz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Oruçlarınız kabul olsun” dedi.                                  

“BU BİRLİKTELİĞİ ÖZLEMİŞİZ”

Pandemi nedeniyle iki yıldır iftar sofralarında bir araya gelemediklerini belirten CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, “Çok uzun bir aradan sonra böyle güzel bir organizasyonda sizlerle birlikte olmanın gururunu yaşıyorum, iyi ki varsınız. İki yıldır pandemi nedeniyle gerçekleştiremediğimiz bu birlikteliği, bu dayanışmayı özlemişiz. Birlikte olmayı, yan yana durmayı, bu güzel ülkemizde barış içerisinde yaşamayı, ay yıldızlı bayrağın altında omuz omuza yürümeyi özlemişiz. Ramazan ayının bütün hemşehrilerime hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu güzel dayanışma örneğini bizlere sunan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“ÜLKEMİZE HUZUR VE BEREKET GETİRSİN”

Katılım sağlayan binlerce kişinin Ramazan ayını kutlayan CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ise, “Ramazanın hepimize hayır, ülkemize mutluluk, huzur ve bereket getirmesi dileğiyle hepinizin Ramazan ayını kutluyorum. Ramazan barıştır, Ramazan sevgidir, Ramazan dostluktur, Ramazan küslüklerin son bulduğu, birliğin daim, geleceğin huzurlu olduğu güzel bir aydır. Bu ayda bu organizasyonu düzenleyen başta Merkezefendi Belediye Başkanımıza, il ve ilçe dostlarımıza teşekkür ederim” dedi. Konuşmaların ardından semazen gösterimi ve Hacivat ile Karagöz gölge oyunu sahne aldı.

Benzer Haberler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE