Salı, Ekim 4, 2022
Ana SayfaMERKEZEFENDİ BELEDİYESİMERKEZEFENDİ’DE 19 MAYIS COŞKUSU DUMAN KONSERİ İLE YAŞANACAK

MERKEZEFENDİ’DE 19 MAYIS COŞKUSU DUMAN KONSERİ İLE YAŞANACAK

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Merkezefendi’de büyük gurur ve coşkuyla kutlanacak. Merkezefendi Belediyesince düzenlenecek programda Türkiye’nin sevilen müzik grubu Duman, Merkezefendi Kültür Merkezi açık otoparkında sahne alacak. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, bayram coşkusunu birlikte yaşamak için tüm Merkezefendili ve Denizlilileri konsere davet etti.

Merkezefendi Belediyesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak başlattığı kurtuluş mücadelesinin sembol günü olan 19 Mayıs’ı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Bu yıl 103. yıl dönümünün kutlanacağı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Merkezefendililer ve Denizlililer, Türkiye’nin sevilen rock grubu ‘Duman’ ile coşacak. Bayram coşkusunun doyasıya yaşanacağı konser, 19 Mayıs Perşembe günü saat 21.00’de Merkezefendi Kültür Merkezi’nin açık otoparkında başlayacak.

BAŞKAN DOĞAN’DAN DAVET

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na yakışır bir kutlama yapacaklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, kurtuluş mücadelesinin ruhunu yaşatacaklarını söyledi. Başkan Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak tüm bayramların önemini ve anlamını biliyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bayramlarımızı Merkezefendi’de büyük bir coşku ile kutluyoruz, kutlamaya da devam edeceğiz. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş mücadelemizin meşalesini yakmak için Samsun’a ayak bastığı 19 Mayıs günü, tarihimiz için çok önemli bir gündür. Bu günün, Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan gençlerimize armağan edilmesi, gençlik ve spor bayramı olarak kutlanması da son derece anlamlıdır. Bu yıl, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103. yıl dönümünü hemşehrilerimizle birlikte Duman konseriyle kutlayacağız. Bayrama yakışır bir kutlama yaparak bayram coşkusunu doyasıya yaşayacağız. Tüm hemşehrilerimi 19 Mayıs’ta gerçekleştireceğimiz konserimize bekliyorum” diye konuştu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments