Sedef Kabaş Ve Özlem Gürses Merkezefendi’ye Geliyor

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Günleri programı çerçevesinde 1 Haziran...

  • 0
© Sedef Kabaş Ve Özlem Gürses Merkezefendi’ye Geliyor

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Günleri programı çerçevesinde 1 Haziran Çarşamba günü Gazeteci, Siyaset ve

letişim Bilimci Sedef Kabaş ile Gazeteci Özlem Gürses okurlarıyla bir araya gelecek. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Basınımızın cesur ve güçlü isimleri Sedef Kabaş ve Özlem Gürses, Kitap Günlerimize konuk olacak. Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.

Kültürel ve sanatsal faaliyetleri destekleyen Merkezefendi Belediyesi, 2.Kitap Günleri kapsamında usta isimleri Merkezefendililer ile buluşturmaya devam ediyor. Bugüne kadar Tarihçi Yazar Sinan Meydan, Araştırmacı Yazar Nebil Özgentürk, Gazeteci Yazar Saygı Öztürk, Kişisel Gelişimci Serhat Yabancı, Oyuncu Yazar Ercan Kesal gibi önemli isimleri 2.Kitap Günleri’nde konuk eden Merkezefendi Belediyesi, bu kez de Gazeteci, Siyaset ve İletişim Bilimci Sedef Kabaş ile Gazeteci Özlem Gürses’i okuyucuları ile bir araya getirecek. 1 Haziran Çarşamba günü saat 14.30’da Sedef Kabaş, saat 17.00’de Özlem Gürses gerçekleştireceği söyleşi ile gündeme dair bilgilendirmelerde bulunacak. Her iki usta gazeteci de söyleşilerinin ardından imza etkinliğinde okurları için kitaplarını imzalayacak.

“TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ BEKLİYORUZ”

İki yılın ardından Kitap Günleri’ni tekrardan gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizlilileri önemli isimlerle buluşturmaya devam ettiklerini söyledi. Başkan Doğan, “27 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz Kitap Günlerimizde birbirinden değerli isimleri konuk ediyoruz. Hemşehrilerimiz iki yılın ardından tekrar Kitap Günleri’ne kavuştu. Bundan dolayı bizler de çok mutluyuz.  Basınımızın cesur ve güçlü isimleri Gazeteci, Siyaset ve İletişim Bilimci Sedef Kabaş ile Gazeteci Özlem Gürses’i Merkezefendi Kitap Günlerimizde ağırlayacağız. Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

Merkezefendi Belediyesi Kitap Günlerimizde 30 Mayıs Pazartesi ve 31 Mayıs Salı günü Aydoğan Yavaşlı, Karikatürist Mehmet Selçuk, Nilüfer Bekci, Mustafa Keçelioğlu, Fikret Karatepe ve Nurettin Şenol stantların da imza etkinliğinde okuyucuları ile bir araya gelecek.

Benzer Haberler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE